צרו קשר
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

ייבוא מערכות כיבוי למנדפים

 
יודעים מהם הגורמים השכיחים ביותר להתפרצות דליקות במטבחים של מסעדות? שומנים שלא סולקו מהארובות והמנדפים, מכשירי בישול שהושארו ללא השגחה ושמן בישול שהתחמם והתלקח. זו הסיבה לכך שניתן דגש מיוחד לדליקות הפורצות במנדפים בכל נושא מערכות כיבוי אש המשמשות לכיבוי שריפות במטבחים מוסדיים. המנדפים קולטים כמות אדירה של שמנים במהלך העבודה ובנוסף לכך, זרימת האוויר במנדפים גורמת לליבוי האש ולהתפשטותה במבנה. אמנם ישנן מספר חברות בישראל המייצרות מערכות כיבוי אש למנדפים, אך חלק ניכר מהמערכות הנמצאות כיום בשימוש במסעדות בישראל הן מערכות שיובאו לכאן מאירופה ומארצות הברית.
 

מהיכן מייבאים לישראל מערכות כיבוי אש למנדפים למסעדות?

 
 
 
להלן כמה מהחברות הזרות המובילות כיום את תחום מערכות כיבוי האש למנדפים:

• Pyro Chem – חברה אמריקאית המשווקת את מוצריה למדינות רבות בכל רחבי העולם, שכן כל מערכות הכיבוי מתוצרתה עומדות בתקנים המחמירים ביותר בדגש על התקן הישראלי 5356 והתקן האמריקאי UL 300. בין מערכות הדגל שמייצרת החברה ניתן למצוא את Pyro-Chem Kitchen Knight II , המיועדת למטבחים מוסדיים ולמסעדות. בישראל מייצגת קבוצת אלפיין סיסטמס את חברת Pyro Chem באופן בלעדי.

• AMEREX – אחת מהיצרניות הגדולות בעולם של ציוד גילוי וכיבוי אש, שמרכזה גם כן בארצות הברית (מדינת אלבמה). החברה פועלת בתחום משנת 1971 והביאה לעולם מספר פיתוחים בתחום גלאי העשן.

• חברת Badger Fire Protection וחברת ANSUL – חברות מובילות בשוק שמשווקות גם הן את המוצרים שלהן כאן בישראל.
 
 
 
ייבוא מערכות כיבוי למנדפים
 
 
 
 
 

לאיזה פרטים חשובים לשים לב כאשר מייבאים מערכות כיבוי אש למנדפים למסעדות?

 
אחד הדברים החשובים ביותר שיש לתת עליו את הדעת כאשר רוצים לייבא מערכות כיבוי אש למנדפים הוא המוניטין של היצרנית. לרוע המזל, חלק מהחברות העוסקות ביבוא מערכות כיבוי אש למנדפים לישראל, שמות דגש חזק יותר על עלות המערכות. אין ספק שהמחיר הוא פקטור חשוב שבסופו של דבר משחק תפקיד מרכזי במערכת קבלת ההחלטות של הלקוח, אך יש לקחת בחשבון שלמערכת לכיבוי אש, זולה ככל שתהיה, לא יהיה ביקוש לו תיוצר על ידי חברה סינית קיקיונית למשל, ללא קבלות או שם בתחום.בנוסף לכך, ישנה חשיבות עליונה לדאוג לכך שהמערכות עומדות בכל התקנים המחמירים החשובים בתחום זה, בדגש על התקן הישראלי והאמריקאי כמובן. מטבע הדברים ככל שהמערכת עומדת ביותר תקנים, כך הסיכוי לתקלות נמוך יותר, אך התקן הישראלי והאמריקאי מהווים ערובה למערכת איכותית ובטוחה מאין כמוה ולפיכך הם מספיקים בהחלט.

 
אלפיין סיסטמס , שיווק מערכות גילוי אש באיכות ללא פשרות ובסטנדרטים הגבוהים ביותר , צרו קשר ונשמח לספק לכם שירות!