צרו קשר
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

כיבוי למנדפים

 
אם יש לכם מסעדה, אתם צריכים שבמבטח שלה יותקנו מערכות כיבוי אש למסעדות, אשר יאפשרו לכם למקסם את סיכויי ההשתלטות המהירה על השריפה, אם חלילה תפרוץ. בנוסף, אתם צריכים להתקין במטבח מנדפים, אשר תפקידם לנדף את העשן החוצה ולמנוע מהעובדים ומהסועדים שנמצאים במקום לשאוף אותו אל קרבם. אבל – יש עוד מערכת שאתם צריכים להתקין, והיא מערכת כיבוי אש למנדפים.
 

מהי מערכת כיבוי אש למנדפים?

 
מערכת שכל מטרתה היא לכבות את האש אם זו מגיע למנדף עצמו. אחרי הכול, המנדף שואב אליו לא רק עשן, אלא גם שמן ושאר כימיקלים שמשתחררים לאוויר במהלך העבודה במטבח, ושמן הוא חומר מאוד דליק. לכן, אם פורצת חלילה במטבח שריפה, האש יכולה לאחוז גם במנדף, וטוב תעשו אם תתקינו לצדו גם מערכת לכיבוי מנדפים למסעדות. מערכת זו, הנקראת מערכת כיבוי אוטומטי למנדפים, מזהה את העובדה שהאש אחזה במנדף, ומשחררת נוזל ייעודי אל המנדף עצמו. נוזל זה מורכב מחומרים שיכולים לכבות דליקות שמבוססות על שמנים, וכך מאפשר את כיבוי האש בתוך המנדפים. הנוזל מותז באמצעות מערכת של מתזים אל כל חלקי המנדף, וכך ישנו כיסוי מלא שמבטיח, ככל שאפשר, את כיבוי האש שאחזה בו. המערכת כוללת גם ידית הפעלה שמאפשרת הפעלה ידנית של מערכות כיבוי אש למנדפים, כך שגם במקרה שהמערכת אינה מתחילה לפעול באופן אוטומטי, קיימת אפשרות להפעילה מרחוק ולהשתלט על הדליקה במנדף עצמו.
 

כיבוי למנדפים

 
על מנת שאפשר יהיה לסמוך על זה שהמערכת לכיבוי מנדפים תתפקד כמו שצריך בשעת שריפה, חשוב מאוד לרכוש רק מערכת שמיוצרת על ידי חברה מוכרת וידועה, שמשווקת על ידי חברה המתמחה בתחום ושמגיעה אליכם עם תעודת אחריות שמבטיחה גם שירות תיקונים, במידת הצורך.
 

אלפיין סיסטמס לשירותכם

 
אלפיין סיסטמס משווקת מערכות אוטומטיות לכיבוי מנדפים במסעדות, מתוצרת החברות המובילות בעולם בתחום. המערכות מיוצרות על פי כל תקני האיכות והבטיחות, ומגיעים אליכם עם תעודת אחריות המבטיחה שבמידת הצורך תקבלו שירות. בנוסף למערכות כיבוי אש למנדפים תוכלו למצוא אצלנו את כל מערכות כיבוי האש למסעדות, הנדרשות לטובת הביקורת של שירותי הכבאות וההצלה ומבטיחות שהמסעדה שלכם תעבור אותה בהצלחה.בין המערכות שתוכלו למצוא אצלנו: גלאי עשן, ספרינקלרים, מטפים, מנדפים ועוד, כולן מיוצרות על ידי החברות המובילות.

לקבלת מידע נוסף אודות כיבוי אוטומטי למנדפים ואודות המערכות השונות צרו עמנו קשר טלפוני או באמצעות האתר, וצוות המומחים שלנו ישמח לעמוד לשירותכם ולסייע לכם בבחירת המערכות המתאימות.
 
אלפיין סיסטמס , שיווק מערכות גילוי אש באיכות ללא פשרות ובסטנדרטים הגבוהים ביותר , צרו קשר ונשמח לספק לכם שירות!