צרו קשר
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

מטפי כיבוי אש

 
 

מטפי כיבוי אש בעסקים

 
כל עסק הפועל במדינת ישראל, ויהיה זה קיוסק קטן, חנות בגדים או מכולת שכונתית, צריך לעבור הליך מיוחד שמטרתו לקבל רישיון עסק בהתאם לחוק. במסגרת בחינת הבקשה שמגיש בעל העסק, מגיעים לעסק נציגים של שירות הכבאות במטרה לבחון האם המקום ממוגן באופן הראוי מפני שריפה. הדרישות הקובעות את האופן שבו העסק צריך להיות ממוגן מפני שריפה אינן אחידות שכן הן משתנות בהתאם לגודל החלל, לסוג הסחורות המאוחסנות בו בהתאם לסוג העסק ועוד.
 
להזמנות חייגו 072-3251558
 
 
בחלק מהמקרים יהיה צורך להתקין מערכת מורכבת של ספרינקלרים, ישנם עסקים שלא יוכלו לקבל את הרישיון הנחשף ללא התקנה של גלאי אש ועשן מתוחכמים ועוד. מטפי כיבוי אש, לעומת זאת, מהווים את האלמנטים הבסיסיים ביותר במערך כיבוי האש ולכן אין כמעט אפשרות לקבל את הרישיון הנכסף ללא רכישה והתקנה של מטפים. מספר המטפים, מיקום המטפים בעסק וסוג המטפים שיש להחזיק בעסק משתנה בהתאם לדרישות של פקחי הבטיחות.
 
 
 
מטפי כיבוי אש
 
 
 
 

התקנת מטפי כיבוי אש לבטיחות העסק

 
ישנם לא מעט בעלי עסקים הסבורים כי החזקת מטפים נדרשת לצורך סימון וי וקבלת הרישיון ותו לא. מדובר בטעות רווחת שעלולה להיות אף מסוכנת. ישנן סיבות רבות שבגינן הדרישות של שירותי הכבאות קפדניות כל כך ומחמירות כל כך בנושא זה. הנה כמה מהן:

• מטפי כיבוי אש יכולים לעצור שריפה בשלב מוקדם מאוד וכך למנוע אובדן חיי אדם או פציעות. הכוונה היא לעוברי אורח, לעובדים בעסק ולאנשים הנמצאים בעסקים הסמוכים.

• שריפה בבית עסק יכולה להוביל לאובדן סחורה ולהרס מוחלט של הציוד בעסק. שימו לב – לפעמים מטף אחד יכול לעשות את ההבדל בין נזק מינימלי שלא מורגש כלל לבין הרס מוחלט שמוביל לפשיטת רגל.

• מעבר לכך ששריפה שלא נעצרת בזמן יכולה לגרום לנזק בעסק שבו התפרצה, במקרים רבים שריפה שהחלה בעסק אחד, התפשטה וכילתה עסקים נוספים באזור. שריפה נרחבת יכולה להוביל לתביעות משפטיות ולגרור חובות אסטרונומיים. כל זאת ועוד ניתן למנוע באמצעות התקנה של מטפים איכותיים ודאגה לאחזקה נאותה שלהם.
 

התקנה ואחזקה של מטפי כיבוי אש בהתאם לדרישות ולתקנים

 
במסגרת הציוד של מערכות גילוי אש, נכון להיום ישנו מגוון רחב ביותר של מטפי כיבוי אש שניתן להצטייד בהם, המתאימים לצרכים שונים. בין היתר מדובר במטפי אבקה, מטפי פחמן דו חמצני, מטפי קצף ועוד. לקבלת פרטים נוספים, לקביעת פגישת ייעוץ בנושא או לקבלת הצעת מחיר בנוגע למטפים שברצונכם לרכוש, כל שעליכם לעשות זה ליצור קשר עם אנשי המקצוע המומחים של חברת אלפיין סיסטמס.

חברת אלפיין סיסטמס עוסקת בתחום פתרונות גילוי וכיבוי אש כבר שלושה עשורים ומשווקת מגוון רחב של מטפים, מהמתקדמים ביותר בשוק.
 
התקשרו עוד היום לטלפון 072-3251558
וכן באפשרותכם להשאיר את הפרטים שלכם בטופס "צור עמנו קשר" ואנשי המקצוע של החברה ישובו אליכם בהקדם.