צרו קשר
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

מערכות כיבוי אש

 
מערכות כיבוי אש יכולות להציל חיים וצריכות להיות מותקנות בכל בית עסק לצורך קבלת רישיון עסק.
 
 
אלפיין סיסטמס – מערכות כיבוי אש מתקדמות שמספקות הגנה מושלמת ויעילה מפני דליקות.
לקבלת מידע נוסף ולהזמנות 072-3251558
 
אלפיין סיסטמס משווקת מגוון רחב של מערכות כיבוי אש, מתוצרת החברות המובילות בעולם.כל המערכות מיוצרות על פי כל תקני האיכות והבטיחות, ועוברות בקרת איכות יסודית לפני שהן מגיעות אליכם.אצלנו תמצאו את המערכות המתקדמות ביותר ואת כל הציוד הנחוץ לכיבוי אש שיאפשרו לכם להיערך לכל מקרה של דליקה.
 

סוגי מערכות כיבוי אש

 

מערכות כיבוי למנדפים – הדרך האופטימלית להגן על מטבחים במסעדות ובמקומות סגורים גדולים מפני פריצת דליקה. המנדפים קולטים אליהם הרבה מאוד חומרים דליקים, כמו שמן בישול למשל. מסיבה זאת בדיוק, הם מועדים לפורענות בכל מה שקשור לפריצת דליקות. על מנת למזער את הסיכוי שתפרוץ דליקה בגלל החומרים הדליקים שנמצאים במנדפים, ניתן להתקין מערכות כיבוי למנדפים. המערכות מותקנות בתוך המנדפים עצמם וכוללות גם גלאי עשן שמתריעים על פריצת הדליקה וגם מערכת כיבוי אש באמצעות נוזל מיוחד.

מערכות כיבוי באבקה – מערכות כיבוי אש המיועדות להתקנה במקומות בהם לא ניתן להשתמש במים עקב קיומו של ציוד רגיל במקום. מערכות אלה מיועדות לכיבוי אש במקומות כגון חדרי גנרטור, תאי צבע, מקומות אחסון לחומרים דליקים ועוד.

מערכות כיבוי באירוסול – מערכות כיבוי אש העושות שימוש באירוסול ולא בהלון, לטובת שמירה על איכות הסביבה. ההלון פוגע באטמוספרה ואילו האירוסול לא. החומר מאושר לשימוש על ידי מכון התקנים הישראלי כמו גם בתקינות בינלאומיות, והוא מהווה חומר כיבוי אש מצוין. יש מערכות כיבוי אירוסוליות חשמליות ויש מערכות ידניות – כך שהן מתאימות למקומות גדולים וקטנים כאחד.

מערכות נוספות – אלפיין ססיסטמס משווקת מערכות כיבוי אש נוספות, לרבות מערכות כיבוי CO2, מערכות לגילוי דליפת גז ועוד.

ציוד כיבוי אש – באלפיין סיסטמס ניתן למצוא את כל ציוד כיבוי האש, כגון מטפי כיבוי, זרנוקים, ברזי כיבוי אש ועוד.
 
כל הציוד והמתקנים שמשווקים על ידי החברה מגיעים עם אחריות מלאה. אם נדרשת התקנה – מערכות כיבוי האש מותקנות על ידי מתקינים מוסמכים אשר מוודאים כי המערכות פועלות כיאות.