צרו קשר
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

מערכות כיבוי אש למנדפים למסעדות

 
מוטרדים מבטיחות המנדפים שלכם? חוששים משריפה במקום הכי דליק ולוהט במטבח? בכל שנה נשרפות מסעדות רבות בשל התלקחות במקום המסוכן ביותר במטבח התעשייתי – אזור הטיגון. ניחוחות במטבח הם אכן נהדרים ועושים חשק לאכול, אך עוצמות הבישול והטיגון במטבח התעשייתי פולטות ריחות ועשן המהווים מפגע מסוכן עבורכם ועבור הלקוחות ושאותם יש להרחיק ככל האפשר מהמקום. איך עושים זאת? באמצעות מנדפים למסעדות.
 
צרו קשר עכשיו בטלפון 072-3251558 ונשוחח על מערכת כיבוי אש אצלכם במנדפים.
 

למה משמשים מנדפים למסעדות?

 
תפקיד המנדפים הוא להרחיק את העשן, הריחות והאדים הנפלטים מאזור הבישול, האפייה והטיגון. כיום קיימת רגולציה ברורה בנושא ובכדי לשמור על רישיון העסק שלכם, עליכם לעמוד בסטנדרטים מסוימים של פינוי עשן וריחות לפי היקף הפעילות במקום. אך לא די בכך, דרישות מכבי האש מחייבות אתכם להתקין מנדפים העמידים לשריפה וציוד לכיבוי אש מותאם.
 

מנדפים בטיחותיים ששומרים עליכם

 
מה מתבשל פה? אנו מספקים פתרונות כיבוי אש למנדפים למסעדות, מבצעים התקנה ונותנים לכם שירות ואחריות לאורך זמן. מערכות כיבוי האש שלנו עומדות בכל תקני כיבוי האש. ברכישת מערכת כיבוי אש עבור מנדפים למסעדות באלפיין סיסטמס, אתם נהנים מיתרונות משמעותיים שעושים למטבח שלכם רק טוב:
 
מערכות כיבוי אש מבית טוב – כחברה וותיקה ומובילה, הפועלת שנים רבות בתחום הבטיחות בכיבוי האש, צברנו ניסיון רב ערך בפתרון בעיות בטיחות באש בגופים גדולים וקטנים כאחד.
עבודה עם אחריות מלאה – אזור המנדף הינו שמנוני ביותר ונמצא בסביבה חמה הפוגעת בתקינות הציוד. בבטיחות, כידוע, לא חוסכים ולכן אנו מספקים לכם אחריות מלאה על העבודה. חשוב לנו לספק לכם שירות מהיר ויעיל כדי למנוע סיכונים מיותרים או עיכובים בעבודה.
התאמה לצרכי הלקוח – כל מקום והמנדף המתאים לו ואתו ציוד כיבוי אש תואם. יש מקומות שזקוקים לעוצמת שאיבה רבה ויש כאלה שנדרשים לפעולה שקטה או מניעת ריחות מקסימלית. אנו מכירים את דרישות הרגולציה של כיבוי אש עבור מנדפים למסעדות ויודעים להתאים לכם את ציוד כיבוי האש לכל סוגי המנדפים.
 
מערכת כיבוי אש אוטומטית ואמינה לאזור המנדף תגן על המקום שלכם לשנים רבות. אנו עומדים לרשותכם כדי לעזור לכם לבחור ולהתקין מערכות כיבוי אש למנדפים למסעדות המותאמות לצרכים שלכם כדי שתוכלו לקבל אישור כיבוי אש, כנדרש.
 
למידע נוסף השאירו פרטים באתר ונחזור אליכם בהקדם.