צרו קשר
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

מערכות כיבוי CO2

 
 
מערכות כיבוי ANSUL CO2 Fire Suppression Systems
 
ANSUL Carbon Dioxide Fire Suppression Systems
 
מערכות כיבוי בלחץ גבוה CO2 מיועדות לחללים לא מאוישים. מערכות אלו מתוכננות עבור כל אפליקציה ואפליקציה באופן אינדיבידואלי.
לשימוש בגז ה-CO2 יש מספר יתרונות ברורים: "גז נקי" – אין צורך לנקות את החלל המוגן לאחר הפעלה; הפיתרון פשוט ויעיל; מערכת הכיבוי ANSUL Carbon Dioxide (מערכת כיבוי באמצעות גז מסוג פחמן דו-חמצני) מדכאת את האש בלי להותיר נזק לציוד רגיש; הצפיפות הקיצונית של הפחמן הדו-חמצני מאפשרת פעולת כיבוי באופן מהיר ואפקטיבי.
לאחר ההפעלה מפעילים מחדש את המכונה או את המכשור בחלל המוגן, וחוזרים לעבוד באופן מהיר וחסכוני, שלא גורם נזק נוסף ללקוח ולעבודה השוטפת. בנוסף, המחיר היחסי של גז זה לעומת שאר הגזים שבהם משתמשים בתחום הכיבוי אש זול באופן ניכר.

 
מערכות הכיבויANSUL Carbon Dioxide Fire Suppression Systems מיועדות לשימוש באפליקציות עבור שריפות מסוג .A / B / C מערכות אלו מיועדות לשטחים גדולים, לחללים מורכבים, למכונות שבנויות ממספר רב של תאים וחומר האחסנה / הייצור בהן הוא כימיקלים (נוזלים) דליקים.

על מנת לבצע את תהליך הכיבוי יש לספק כמות גדולה של חומר כיבוי. העובדה שחומר הכיבוי מסוג CO2 הוא זול, מאפשר את השימוש בריכוז גבוה (34% עד 40%), בין 0.8 ל-1 ק"ג גז לכל מטר מעוקב של נפח החלל המוגן. הסניקה של חומר הכיבוי נעה במהירות של 15 ק"ג לדקה לכל מטר מעוקב.

בזמן פריקה, האוויר נדחק החוצה מהחלל המוגן והוא מוחלף בגז ה - CO2 ובכך מונע את המשך הבעירה. הטמפרטורה הסביבתית יורדת וגורמת להאטת המשך תהליך ההצתה וההתחממות, ובסיום התהליך – לדיכוי ולכיבוי מלא של השריפה. החיסרון היחידי שקיים בשימוש בגז CO2 זה העובדה שגז ניתן לשימוש אך ורק בשטחים לא מאוכלסים.
 
סוגי חללים המיועדים ליישומי האפליקציות מסוג ANSUL Carbon Dioxide Fire Suppression Systems:
 
  • מכונות ייצור – Semiconductor
  • חדרי בקרה לא מאוישים
  • חלל לאחסון צבעים
  • חלל לאחסון כימיקלים דליקים
  • חלל לאחסון מוצרי אלקטרוניקה
  • ארונות חשמל / תקשורת
  • ועוד...
 
מערכות כיבוי ANSUL CO2 Fire Suppression Systems
 
 
מערכות כיבוי co2
 
 
 
 
מערכות כיבוי co2
 
מערכות כיבוי CO2
 
 
 
high pressure co2
 
High pressure co2
 
 
 
 
 
 
 
 
אלפיין סיסטמס , שיווק מערכות גילוי אש באיכות ללא פשרות ובסטנדרטים הגבוהים ביותר , צרו קשר ונשמח לספק לכם שירות!