צרו קשר
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

ציוד כיבוי אש

 
 
פריצת שריפה היא מעין בוחן פתע, חוויית הפתעה והלם, הידיעה כי כל שניה קובעת מכה בנו בבת אחת. ההכרה כי אנו ניצבים בפני סכנה של ממש לא מותירה מקום לספקות - ציוד כיבוי אש בהישג יד עשוי להציל חיים ולמנוע פגיעות ונזק לרכוש. אם יש ברשותך בית עסק ואתה מעוניין לישון בלילה בידיעה כי אתה מוכן לכל סכנה בוערת, דע כי אלפיין סיסטמס היא הכתובת.

מטף זמין או גלגלון כיבוי אש בהישג יד, עושים את ההבדל בין נזק קל לבין אסון. כל גוף ציבורי מחויב בהצטיידות בציוד תקני לכיבוי אש, המגובה בנהלים ברורים בנוגע להתקנה נאותה, דרכי התנהלות במצב חירום, תחזוקה שוטפת ופיקוח. למעשה, לא ניתן לקבל אישור להפעלת עסק לפני קבלת אישור על הימצאות ציוד כיבוי אש מטעם שירותי הכבאות וההצלה בישראל.
 

פתרונות מלאים עם ציוד כיבוי אש

 
ציוד כיבוי אש נעשה אפקטיבי פי כמה כשיש בידינו את היכולת לזהות ולהתריע על פריצת אש וכך, להילחם בה באופן אקטיבי, ידני או אוטומטי.
גלאי אש, עשן וגז - תפקידם של הגלאים השונים להתריע ולהפעיל מערכות אוטומטיות שונות. הגלאים שאנו מספקים עומדים בתת"י 1220 ובסטנדרטים בינלאומיים. גלאי הגז שלנו מתריעים בפני דליפות של מגוון סוגי גז דוגמת מתאן, מימן, CO2, פרופן בוטן, אצטילן ועוד.

מיכלי כיבוי אש
- מיכלי הכיבוי מתחברים למערכות אוטומטיות וידניות של כיבוי אש, בהתאם לצרכים.

  • FM200 - גז ידידותי לסביבה המכבה שריפות בדרגות A/B/C.
  • נובק - יחודו של גז NOVEC 1230 הוא היכולת לבצע תהליך כיבוי "נקי". הנובק מיועד למקומות רגישים כמו חדרי מחשב, ארונות חשמל וכספומטים.
  • אירוסול - שחרור חומר כיבוי הארוז ללא לחץ. חלקיקי האירוסול הינם תוצר של ריאקציה כימית המתחוללת בזמן דריכת המערכת ויתרונם בעלות הייצור הנמוכה.
מערכות כיבוי אש - באלפיין סיסטמס תמצאו את מיטב המערכות האוטומטיות והידניות לכיבוי אש. מכיבוי מנדפים, שחרור CO2 בחללים רגישים, כיבוי באבקה באזורים תעשייתיים דליקים ועד שימוש בתרכובות מיוחדות לכיבוי בסביבה מאתגרת כמו תחנות דלק.
 

ציוד כיבוי אש שכל עסק חדש צריך

 
הקמת עסק חדש כרוכה במשימות רבות, ביניהן בחירת הספקים הנכונים ומתן מענה בטיחותי לכל הדרישות של חברות הביטוח ומכבי האש. הצורך ביעוץ והכוונה נעשה מהותי אף יותר כשהעסק ניצב בפני אתגרים בטיחותיים משמעותיים. למשל, במקום בו עשויים להימצא חומרים דליקים או פריטים יקרי ערך. במקרה כזה נדרש בעל העסק לתיכנון והשקעה מעמיקים במערכות גילוי אש ובפריסת ציוד כיבוי אש. הרישוי בתחום הבטיחות באש מפורט ונאכף באדיקות; אופן ההתקנה, התחזוקה ונהלי התנהגות במקום. כל המוצרים שלנו מאושרי תו תקן U.L הבינלאומי, באישור מכון התקנים הישראלי ונציבות כבאות והצלה בישראל. כל ההתקנות מתבצעות על פי דרישת תקני NFPA הבינלאומיים.
 

אנחנו פה בשבילך

 
את הפתרונות המגנים עליך מפני נזקי שריפה מוטב לקבל מחברה מקצועית, ותיקה ומנוסה שיש באפשרותה לספק לך את כל מה שנחוץ, בכל מקום בארץ.
 
את הפתרונות המגנים עליך מפני נזקי שריפה מוטב לקבל מחברה מקצועית, ותיקה ומנוסה שיש באפשרותה לספק לך את כל מה שנחוץ, בכל מקום בארץ.

 
 
 
עשה צעד חשוב למען הבטיחות בעסק שלך והתקשר כבר עכשיו למספר 072-3251558 לצורך תיאום פגישת ייעוץ. באפשרותך גם להשאיר פרטים באתר ואנו נשוב אליך בהקדם. עם ציוד כיבוי אש הטוב בארץ והניסיון והמקצועיות שרכשנו במרוצת השנים, בטוח נוכל לעזור גם לך