תמונה ראשית מערכות כיבוי אש אלפיין סיסטמס

לקבלת ייעוץ והצעת מחיר – השאירו אצלנו פרטים!

אודותינו

חברת אלפיין סיסטמס הוקמה בשנת 1985 בארה"ב, ולאחר מספר שנים הוחלט להקים בישראל שלוחה של חברת המותג, העוסקת במתן פתרונות כוללים בנושאי בטיחות בפרויקטים מיוחדים. מאז הקמתה קבעה החברה סטנדרטים גבוהים, עליהם היא מקפידה לשמור עד היום. עקרונות אלה מושתתים על 3 עקרונות יסוד: טכנולוגיה מתקדמת, כוח אדם איכותי ורמת ביצוע גבוהה.

אלפיין סיסטמס

אלפיין סיטסמס הינה נציגה בלעדית של חברות בינלאומיות – יצרניות הציוד המובילות בעולם בתחום הבטיחות באש, ביניהן: קונצרןTYCO, חטיבת Tyco Fire Suppression & Building Products וחברות מותג נוספות מבית TYCO: ,PYRO CHEM ANSUL. חברות אלו מייצרות פתרונות גילוי וכיבוי אש מקיפים וייעודיים עבור כיסוי מתקנים דליקים במיוחד, כגון מחסני צבעים, מחסני דלק, חדרי גנרטורים, תנורים תעשייתיים, מנדפי אוורור במסעדות ובמטבחים מוסדיים, חדרי ארכיונים, חדרי מחשב ועוד. שותפויות אלה מאפשרות לאלפיין סיסטמס לספק ללקוחותיה פתרונות בלעדיים המותאמים במיוחד לדרישותיהם.

מחויבותה של אלפיין סיסטמס למצוינות בעבודה באה לידי ביטוי בכל שלב ושלב לאורך כל שלבי הפקת המוצר: כל המוצרים מאושרי תו תקן U.L הבינלאומי, ובאישור מכון התקנים הישראלי ונציבות כבאות והצלה בישראל. כל ההתקנות מתבצעות על פי דרישת תקני NFPA.

כל המוצרים המסופקים נבדקו על ידי מעבדות UL, ונמצאו כמתאימים וייעודים למיגון בהתאם להגדרות היצרן. למדנו את צורכי הלקוח לעומק, ניתחנו את הסיכונים וביצענו התאמה לדרישות של הלקוחות למוצרים; בשלב היישום אנו עובדים עם הלקוח באופן צמוד ועל ידי כך מבטיחים הטמעה מלאה של המערכת; בשלב ההפעלה אנו מספקים תמיכה ואחזקה שוטפת על פי דרישת הלקוח – שיטת פעולה שהינה המתכון להצלחה.

מידע נוסף על המערכות השונות תוכלו לקבל כאן באתר, ונשמח לעמוד לשירותכם בטלפון או במשרדנו ולסייע בכל שאלה ובהתאמת המערכת הטובה ביותר לצורכיכם.

יצרני מערכות כיבוי אש

PYROCHEM
חברת PYROCHEM היא אחת מהמותגים של תאגידTyco.
החברה מפתחת, מייצרת ומשווקת מערכות גילוי אש ועשן ייעודיות עבור מגוון תחומים.
המערכות תוכננו ואושרו בהתאם לדרישות התקנים המחמירים בעולם, ונמצאו מתאימות לאפליקציות שעבורן נבדקו: התקנת מערכות ספרינקלרים, מערכתו כיבוי לתחנות דלק, מערכות כיבוי למנדפים, מערכות כיבוי באבקה יבשה, מערכות כיבוי בגז FM 200 , מערכות גילוי אש, ציוד כיבוי ידני ועוד.
ANSUL innovative fire solutions
חברת ANSUL היא אחת מהמותגים המובילים של תאגידTyco.
החברה מפתחת, מייצרת, מכשירה ומשווקת קשת רחבה של פתרונות בתחום הבטיחות באש.
מרכז הפיתוח הטכנולוגי שלANSUL הוא אחד הגדולים בעולם בתחום הבטיחות באש, ומוצריANSUL משווקים בכול העולם על ידי יותר מ-1000 סוכנים מוסמכים שהוכשרו על ידה. ניתן למצוא את מוצריה בכל תחום ותחום במשק, בארץ ובעולם, הכוללים פתרונות ייעודיים מתחום הכיבוי אש, שהאפליקציות שעבורן פותחו ויוצרו מתאימים לאופי הסיכון ולדרישות הלקוח.
TYCO
תאגיד TYCO מציע את המוצרים והשירותים המודרניים שהוא מפתח, מייצר ומשווק בכל העולם – בכ-50 מדינות בארה"ב ולמעלה מ-60 מדינות ברחבי העולם.

התאגיד ממלא צורך חיוני רחב היקף של הצרכנים, המגיעים ממגוון רחב של תחומים: צרכנים עסקיים, פרטיים, ממשלתיים, מוסדות רפואיים, מוסדות חינוכיים, תעשיות מזון ותעשיות הרכב העולמיות.
כחלק ממדיניות התאגיד,TYCO מתחייב בפני לקוחותיו להיות "הבחירה הראשונה בכל השוק שהם משרתים", באמצעות הפתרונות הטכנולוגיים החדשים ביותר ומגוון מותגים בעלי יכולת ביצוע איכותיים, וכל זאת בסטנדרטים הגבוהים ביותר ולטווח ארוך.

מערכות מיגון אש

תפריט נגישות

מספר זה הינו מספר וירטואלי, שהוא חלק משירות תוכן המופעל על ידי זאפ גרופ בע"מ ומפנה את המתקשר לבית העסק.
משתמש העושה שימוש במספר הווירטואלי, מסכים כי החברה תהא רשאית לשמור את מספר הטלפון ממנו התקשר, לכלול אותו במאגר מידע או ליצור באמצעותו קשר עם המשתמש, וכן כי המספר עשוי להשתנות מעת לעת.

מספר הטלפון הרגיל של בית העסק הוא
1-700-700-944