תמונה ראשית מערכות כיבוי אש אלפיין סיסטמס

לקבלת ייעוץ והצעת מחיר – השאירו אצלנו פרטים!

מערכות כיבוי אש אוטומטיות לתחנות דלק

מערכות כיבוי אש לתחנות דלק – The Attendant II Gas Station Fire Protection
Pyro Chem – The Attendant II Gas Station Fire Protection
בשנים האחרונות הקדמה והמודרניזציה חלו גם בענף תדלוק כלי הרכב, כשהמטרה העיקרית היא התייעלות בתחום שירות הלקוחות ע"י קיצור זמן השהיה בתחנה בזמן התדלוק. משאבות התדלוק החדשות מאפשרות תדלוק מהיר באמצעות הזרמת כמות גדולה של הנוזל הדליק (בנזין / סולר) למכל הדלק.

שריפה יכולה לפרוץ בתחנה עקב נזילה או דליפה של נוזלים דליקים ושל אדים מאזור התדלוק, בשילוב של חומר הצתה שיכול להיגרם מסיגריות, מניצוצות וממקורות חום אחרים, שהיווצרותם גורמת להתחממות ולבעירה. תאונות קורות, וברוב המכריע של המקרים "טעות אנוש" היא הגורם המרכזי; לאחר התדלוק נהג יכול להתחיל את הנסיעה מבלי לשים לב שפיית המשאבה עדיין מחוברת לפתח התדלוק של הרכב. הדלק יכול לנזול על הרכב כתוצאה מקרע בצינור, מחיבור רעוע לפיית המכל או כתוצאה במשיכת ידית המילוי בזמן התדלוק. כל אלו ועוד מהווים גורמים אפשריים לשריפה עתידית בתחנות דלק.מערכות הכיבוי The Attendant II הינן מערכות ייעודיות לתחנות דלק, לכיסוי שטח המשאבות ואזור התדלוק. מדובר במערכות אוטומטיות לחלוטין, שמופעלות הן בצורה מכנית והן בהפעלה ידנית.

על פי סטטיסטיקות שנעשו על ידי רשות מזג האוויר האמריקאית נמצא, כי המהירות הממוצעת של משב הרוח
היא 16 ק"מ לשעה. הרוח מהווה גורם משמעותי בזמן שריפה בחלל פתוח בכך שהיא מגדילה את האינטנסיביות של האש ומלבה את הלהבה באמצעות החמצן. לכן, הרוח הופכת להיות גורם בערה אקטיבי ושיקול משמעותי בזמן תכנון מערכות גילוי אש ועשן להתקנה חיצונית.
מערכות הכיבוי The Attendant II עוצבו ותכננו על ידי מהנדסי היצרן ואושרו על ידי מהנדסי UL כמערכות ייעודיות לסיכונים ייחודיים שקיימים בהתקנות חיצוניות ובתנאי שטח פתוחים בתחנות דלק בהן עושים שימוש בחומרים דליקים במיוחד.

מערכות כיבוי אש עם יחידות פיקוד

המערכות מסופקות ללקוח עם יחידת פיקוד מובנית עבור חיווי ופיקוד חיצוניים:
ניתוק מקורות האנרגיה (דלק) בזמן חירום למניעת המשך בעירה
אינדיקציה למערכות גילוי אש/עשן למען התראה
חיבור למערכת כריזה להתראה קולית
חיבור למערכות בקרה, אזעקה ועוד

מערכות הכיבוי The Attendant II מעוצבות באופן פונקציונלי והן מאפשרות התקנה נסתרת ונקייה לעיניי המתבונן. המערכות מותאמות באופן אינדיבידואלי לטובת הלקוח ובית העסק ללא פגיעה באסתטיקה ובעיצוב. כל מרכיבי המערכת, ללא יוצא מן הכלל, תוכננו כך שבזמן אמת המערכת תהיה יציבה, יעילה, אמינה ואפקטיבית.

המערכת אושרה עבור האפליקציה (תחנות דלק) ואושרה בהתאם

  • UL 1254: Standard for Pre-Engineered Dry Chemical Extinguishing System Units
  • NFPA 17: Standard for Dry Chemical Extinguishing Systems
  • NFPA 30: Flammable and Combustible Liquids Code
מערכות כיבוי ANSUL CO2 Fire Suppression Systems
קטלוג בעברית
קטלוג בעברית
קטלוג תחנות דלק אנגלית
קטלוג תחנות דלק אנגלית

תפריט נגישות

מספר זה הינו מספר וירטואלי, שהוא חלק משירות תוכן המופעל על ידי זאפ גרופ בע"מ ומפנה את המתקשר לבית העסק.
משתמש העושה שימוש במספר הווירטואלי, מסכים כי החברה תהא רשאית לשמור את מספר הטלפון ממנו התקשר, לכלול אותו במאגר מידע או ליצור באמצעותו קשר עם המשתמש, וכן כי המספר עשוי להשתנות מעת לעת.

מספר הטלפון הרגיל של בית העסק הוא
1-700-700-944